לקוחות ממליצים

רועי לריאה,
מנהל יחידה

ארגון עסקי גדול

ברצוני לשתף בחוויה המיוחדת שעברתי, עת נפגשתי עם אורון ליקסנברג לקבל ולדון בפרופיל האישי שלי על-פי שיטת לומינה.

תהליך מילוי השאלון היה ברור ומהיר והפרופיל שקיבלתי לידי היה מדויק להפליא והצליח לקרוא אותי כמו "ספר פתוח". הפרופיל הוגש בצורת חוברת יפה ומכובדת, צבעונית וכרוכה. אהבתי מאוד את החלוקה לצבעים ובמיוחד את הניתוח על-פי שלושת מצבי החיים: הטבעי, היומיומי ומצבי קיצון / לחץ.

אורון ידע לנתח ולהציג כל נתון ובין היתר שוחחנו על חוזקות ודברים לשיפור והכל היה מדויק ומנומק. אורון הצליח להוסיף לכל נדבך גם דוגמאות מחיי היומיום ולייצר ערך ותועלת עבורי במובן האישי, העסקי והניהולי.

הפגישה הייתה נעימה ואפקטיבית ויצרה טעם של עוד. נותר לי רק להזמין את חבריי ועמיתיי להשתמש בכלי המצוין הזה עם סיוע של אורון, על מנת להשתפר ולהתפתח.

לסיום, תודה אורון על עוד פגישה מצוינת, שכרגיל גורמת לי לחשוב ומאירה את עיני למקומות חדשים.

שמואל צ'רנובילסקי, מנהל מרכז

ארגון פיננסי גדול

"אורון, תודה רבה על כל התקופה היפה שלנו ביחד.
3.5 שנים עברו מהר, אך בפרק זמן זה למדתי ממך הרבה מאד.
לימדת אותי לראות את העבודה, השותפים והעולם בעיניים אחרות, שונות, להביט מהצד ולראות את הטוב בכל מעשה ודבר.
גם בזכות האניאגרם למדתי להכיר את עובדי הצוות, לדעת להוציא מכל אחת ואחד את המיטב והעיקר לעבוד בשיתוף פעולה ולהגיע להישגים.
תודה רבה לך על הכול."

ליאור אלג'ם,
מנהל יחידה

ארגון פיננסי גדול

"זכיתי לקבל ליווי אישי מאורון שכלל סדרת מפגשים מתמשכים וסדנת אניאגרם לצוות. הליווי פקח את עיני, עיצב את אישיותי כמנהל וכאדם ונתן לי כלים פרקטיים בהתמודדויות הניהוליות השוטפות. אורון אדם מנוסה, יסודי, יצירתי ובכלל אישיות שנעים מאד לעבוד איתו. ממליץ לכל אחד לעבור ליווי או סדנא עם אורון."

ורד י.,
מנהלת יחידה

ארגון עסקי גדול

"ברצוני להודות לך אורון על התמיכה והאוזן הקשבת, על כך שלאחר כל פגישה הרגשתי שהצלחת שוב לסובב ולשמן את גלגלי הרגש והמוח. תודה על הפתיחות, העצה ובעיקר האנרגיות הנפלאות, הידע והכישורים שאתה אוצר בתוכך."

עומר אורי,
מנהל יחידה

ארגון עסקי גדול

"ברצוני לשתף אתכם בחוויה שעברתי בשנתיים האחרונות עם אורון ליקסנברג. אורון החל ללוות אותי עם כניסתי לתפקיד הניהולי הנוכחי ועד לסיומו. הפגישות עם אורון היו יעילות מאד וסייעו לי במגוון תחומים, וכמובן בראש וראשונה בדילמות הניהוליות שעלו מעת לעת. לא פחות חשוב מכך, אורון עשה זאת עם חום, אהבה והבנה והיה זמין אלי בכל יום ושעה, ברגעים הקשים שהייתי צריך מישהו להתייעץ עמו. זה לא מובן מאליו, וזה באמת שירות מדהים שקבלתי כמנהל מתחיל."

עמי קראוס,
מנהל מחלקה

ארגון פיננסי גדול

"ברצוני להודות לאורון ליקסנברג על ההרצאה המעניינת והמרתקת שהוא העביר לעובדי המחלקה בנושא "שינוי ארגוני – ניהול והתמודדות עם שינויים". השילוב של מצגת פרונטאלית, המחשות וסרטון השאירו את כולנו ערניים ומרותקים. יישר כוח לאורון ותודה על הכול."

שוקי אידל,
מנהל בכיר

ארגון פיננסי גדול

"רציתי להביע את תודתי לאורון על העברת והנחיית סדנא בצורה מוצלחת ביותר ובאופן מעורר הערכה, תוך יצירת שיתוף פעולה מלא מצד העובדים ומכל הלב."

Designed by NUNI Studio