נעים להכיר

שמי אורון ליקסנברג

בחיים ככלל ובעולם העבודה בפרט, כולנו מתבקשים לעמוד ביעדים, להראות תוצאות ולהתמודד עם אנשים שונים ומצבים משתנים. למעלה משלושה עשורים אני מלווה ומוביל תהליכים אישיים, ניהוליים, עסקיים וארגוניים.
בעולם העבודה אני עוזר לעצמאים, בעלי עסקים והנהלות להגדיר יעדים, להשיג מטרות עסקיות ולהעלות את רמת המוטיבציה והביצועים.

ניסיוני המקצועי העשיר כמאמן אישי וכיועץ ארגוני בכיר, נבנה בעבודה עם מגוון אנשים וארגונים, גדולים כקטנים. לקוחותיי העסקיים מגיעים מעולמות תוכן שונים ומגוונים, ביניהם: בנקים, חברות אשראי, תאגידי קוסמטיקה וטואלטיקה, ביטוח, סיטונאות וקמעונאות ועוד. אני מכיר את האתגרים הקיימים מרמת העובד ועד להנהלה הבכירה ועובד עם בעלי תפקידים לאורך כל שדרת הניהול, ברמה אישית, צוותית ומערכתית.

רכשתי את השכלתי האקדמית באוניברסיטאות מישראל ומארצות הברית.
אני בעל תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת ספרינגפילד קולג', מסצ'וסטס, ותואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב.
במהלך השנים הוספתי כלים מקצועיים והכשרות, ביניהם: מאמן מוסמך – MCI מטעם איק"א (האיגוד הישראלי לאימון), מגשר מטעם לשכת עורכי הדין ומאמן אישי לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, מטעם אוניברסיטת בר אילן.
הוסמכתי בשני כלים משמעותיים מתחום הפסיכולוגיה האישית והעסקית – אניאגרם ולומינה.
בנוסף, רכשתי כלים במנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ניהול השיווק המודרני מאוניברסיטת תל-אביב ופסיכולוגיה חיובית מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

הכלים השונים שרכשתי לאורך השנים מאפשרים לי להעניק ללקוחותיי מענה כולל, שמשפר באופן משמעותי את התוצאות. הגישה שלי מתבססת על ההבנה שתהליכים עסקיים וארגוניים אינם שלמים אם לא נותנים מקום לאנשים שלוקחים בהם חלק ולכן תמיד אתן כלים לשיפור היכולות האישיות ולהעצמה. יחד נתבונן על הצרכים האישיים והארגוניים באופן פתוח ומזוויות שונות, ונמצא פתרונות ודרכי פעולה יצירתיים וחדשנים בכל תחום ולכל צורך.

ליצירת קשר ולקבלת פרטים נוספים על תהליכי אימון וייעוץ פרטניים, ניהוליים, עסקיים וארגוניים, כולל הנחיית צוותים והזמנת סדנאות,
צרו עימי קשר.