על לומינה מנהיגות

עבדתם קשה, התאמצתם, הוכחתם את עצמכם למן ההתחלה והנה הגיע היום וקודמתם לתפקיד ניהולי. כולם תולים בכם תקוות, אתם מלאי מוטיבציה, מודים על ההזדמנות ומתחילים לעבוד. עובר יום, חודש, חצי שנה חלפה וקשה לכם. אתם לא מצליחים לעמוד מול הבכירים, לא מצליחים להניע את הצוות, לא מרוצים מכם ואתם לא בטוחים שתצליחו להחזיק מעמד.

בשל ניסיוני בעבודה עם בעלי תפקידים לאורך כל שדרת הניהול, פונים אליי רבות בבקשה לעזור למנהל שמתקשה בתפקיד או ללוות אדם שעובר מתפקיד אחד למשנהו. כשאנשים מגיעים אליי לייעוץ וסיוע, אנחנו מבינים מה נדרש, מהי סביבת העבודה וצרכיה וכיצד אותו האדם יכול לתפקד נכון וטוב יותר. אני מאמין שבכולנו כבר קיימות התשובות ומה שצריך הוא מעט ליווי והכוונה. אם הגעתם לתפקיד, תוכלו גם להצליח בו.
אחד המודלים המעניינים בהם אני נעזר, הוא לומינה מנהיגות, שפיתחה חברה לונדונית על בסיס הפסיכולוגיה של התכונות. מחקר מעמיק הוביל לארבעה סגנונות של מנהיגות. אקדים את המאוחר, אין תכונה אחת שהופכת מנהיג לכזה אלא שילוב של תכונות. בנוסף, כל סגנונות המנהיגות קיימים בכולנו, אך במרבית המקרים סגנון אחד יבוא לידי ביטוי יותר מהאחרים. האבחון מסייע בהבנה ובפיתוח של יכולות הניהול שלכם.

יכולים לזהות מבין ארבעת הסגנונות איזה מן מנהלים אתם? האם אתם מובילים בעזרת חזון, מובילים דרך הנעה, מובילים באמצעות אנשים או מניעים להשגת תוצאות?
כל סגנון ניהולי מכיל מגוון תכונות אופי, שיכולות לעזור למנהל וגם להקשות עליו. בתהליך, לאחר מענה על השאלון האישיותי, תקבלו חוברת אישית, שתפרט מהו סגנונכם הניהולי ומהן תכונות האופי, שבאות לידי ביטוי בעבודה. יחד נגלה את התכונות שעוזרות לכם בניהול ואותן נעצים ואת התכונות שיכולות להקשות, ואיתן נלמד להתמודד ואף לשפר.

אני מזמין אתכם לגלות מה קיים בכם כבר ויכול לעזור לכם להיות מנהיגים טובים יותר.
ניתן לרכוש את לומינה מנהיגות דרך האתר שלי. לבחירתכם, שני מסלולים בהם אתם עונים על השאלון ומקבלים את החוברת עם האבחון האישי למייל או הביתה ומסלול שלישי, שמכיל בנוסף, גם שעה וחצי של ייעוץ אישי איתי, שיעזור לכם להבין לעומק את האבחון.
כמובן שהמודל יכול להוות חלק מליווי שלם שיתקיים לאורך זמן או להגיע כחלק מסדנה לקבוצות ולמנהלים.

לעמוד לומינה מנהיגות היכנסו לכאן.

דילוג לתוכן